Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B Kdy: 22. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Závada Pavel Telefon:  +420 731267650
Začátek rezervace: 22. 06. 2017 10:00 Konec rezervace: 20. 07. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Široká Niva MužiBRErika Jelínková
23Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
34Bílý Potok muži AJEJiří Urban
45Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
56Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
67Bílý Potok ženyJEJiří Urban
78Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
89Stará Ves BRKarel Gollinarsch
910Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1011Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
1112Břidličná BRJíří Skopal
1213Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1314Široká Niva ŽenyBRErika Jelínková
1415Velké Kunětice MUZI AJERoman Varga
1516Janovice MužiBRErika Jelínková
1617Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1718Suchá Rudná MužiBRjiři lajmar
1819Liptaň mužiBRJan Čech
1920Velké Kunětice MUZI BJERoman Varga
2021Janovice ŽenyBRErika Jelínková
2122Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
2223Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2324Sádek OPDušan Gregořica
2425Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
2526Dolany OLPetr Holoubek
2628Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.