Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Široký Brod-za sokolovnou

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěz na 2B Kdy: 20. 07. 2024 10:00
Kontakt:   Václav MUZIKANT Telefon:  776 572 701
Začátek rezervace: 20. 06. 2024 18:00 Konec rezervace: 20. 07. 2024 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Široký Brod, BJeseník Milan Smékal
2. Suchá Rudná, ženyBruntál Veronika Barčíková
3. Vrbno pod Pradědem, Lachtani Vrbno - mužiBruntál Josef Lazur
4. Široká Niva, BobaniBruntál Lucie Čapková
5. Široký Brod, AJeseník Milan Smékal
6. Stará Ves, Muži Bruntál Miroslava Paulerová
7. Suchá Rudná, Bruntál Veronika Barčíková
8. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
9. Široká Niva, Ženy Bruntál Lucie Čapková
10. Široký Brod, VeterániJeseník Milan Smékal
11. Zátor, ABruntál Jaromír Wysoglad
12. Stará Ves, Veteráni Bruntál Miroslava Paulerová
13. Stará Červená Voda, ŽenyJeseník SDH Stará Červená Voda
14. Široká Niva, Muži Bruntál Lucie Čapková
15. Zátor, BBruntál Jaromír Wysoglad
16. Holčovice, MužiBruntál David Sztyper
17. Milotice nad Opavou, Bruntál Jaroslav Prokeš
18. Dolní Studénky, Šumperk Jakub Horký
19. Janovice, Veteráni Bruntál petr boxan
20. Zvole, Šumperk Vladimír Fojt
21. Světlá, ŽenyBruntál Hana Kodrlová
22. Valšov, Bruntál Adam Jaros
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. Hustopeče nad BečvouPR
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.