Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Široký Brod

Pozvánka | Obnovit
Kde: areál u sokolovny,2B Kdy: 18. 07. 2020 10:00
Kontakt:   Václav Muzikant Telefon:  776572701
Začátek rezervace: 24. 06. 2020 18:00 Konec rezervace: 18. 07. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Široký Brod, muži AJeseník Roman Muzikant
2. Vrbno pod Pradědem, mužiBruntál Jendelín Urban
3. Široká Niva, Muži Bruntál Lucie Čapková
4. Stará Ves, Bruntál Miroslava Paulerová
5. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
6. Zátor, Bruntál Antonín
7. Lipová-lázně, Jeseník Milan Smékal
8. Široká Niva, Bruntál Antonín
9. Široký Brod, Muži BJeseník Roman Muzikant
10. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
11. Široká Niva, Ženy Bruntál Lucie Čapková
12. Suchá Rudná, mužiBruntál Edita Barčíková
13. Nový Malín, Šumperk Stanislav Axmann
14. Sádek, Opava Dušan Gregořica
15. Janovice, Bruntál petr boxan
16. Široký Brod, VeterániJeseník Roman Muzikant
17. Karlovice, ŽenyBruntál Vanessa
18. Dolní Libina, ŽenyŠumperk Adéla Blažková
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21. Karlovice, MužiBruntál Vanessa
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.