Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA Kdy: 29. 04. 2018 10:00
Kontakt:   Jan Čapek Telefon:  732146575
Začátek rezervace: 17. 03. 2018 10:00 Konec rezervace: 28. 04. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva mužiBRLucie Čapková
22Bílý Potok JEjakub mondek
33Malé Hoštice ženyOPLucie Čapková
44Vrbno pod Pradědem ŽenyBRKristýna Musilová
55Široká Niva ženyBRLucie Čapková
66Velké Kunětice mužiJERoman Varga
77Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
88Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
99Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1010Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
1111Velké Kunětice ženyJERoman Varga
1212Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
1313Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
1414Holčovice MužiBRDavid Sztyper
1515Janovice mužiBRpetrb boxan
1616Stará Ves BRpetrb boxan
1717Břidličná BRpetrb boxan
1818Janovice ženyBRpetrb boxan
1919Suchá Rudná BRJosef Příhoda
2020Bílý Potok JEjakub mondek
2121Milotice nad Opavou MužiBRPavel Bartoník
2222Ráječek SUlallin
2323Hněvošice MuziOPKlára Konečná
2424Nemile SUJaroslav Hecl
2525Služovice ŽenyOPMonika Neminářová
2626Svoboda OPLukáš Holík
2727* Valšov muži-Lucie Čapková
2828Dolní Studénky MužiSUJaromír Laštuvička
2929Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
3030Jamnice OPKamil
3131Vraclávek BRMichal Hajda
3232Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.