Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA Kdy: 29. 04. 2018 10:00
Kontakt:   Jan Čapek Telefon:  732146575
Začátek rezervace: 17. 03. 2018 10:00 Konec rezervace: 28. 04. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva mužiBRLucie Čapková
22Bílý Potok JEjakub mondek
33Malé Hoštice ženyOPLucie Čapková
44Vrbno pod Pradědem ŽenyBRKristýna Musilová
55Široká Niva ženyBRLucie Čapková
66Velké Kunětice mužiJERoman Varga
77Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
88Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
99Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1010Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
1111Velké Kunětice ženyJERoman Varga
1212Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
1313Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
1414Holčovice MužiBRDavid Sztyper
1515Janovice mužiBRpetr boxan
1616Stará Ves BRpetr boxan
1717Břidličná BRpetr boxan
1818Janovice ženyBRpetr boxan
1919Suchá Rudná BRJosef Příhoda
2020Bílý Potok JEjakub mondek
2121Milotice nad Opavou MužiBRPavel Bartoník
2222Ráječek SUlallin
2323Hněvošice MuziOPKlára Konečná
2424Nemile SUJaroslav Hecl
2525Služovice ŽenyOPMonika Neminářová
2626Svoboda OPLukáš Holík
2727* Valšov muži-Lucie Čapková
2828Dolní Studénky MužiSUJaromír Laštuvička
2929Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
3030Jamnice OPKamil
3131Vraclávek BRMichal Hajda
3232Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.