Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA Kdy: 28. 04. 2019 10:00
Kontakt:   Jan Čapek Telefon:  732146575
Začátek rezervace: 21. 03. 2019 10:00 Konec rezervace: 27. 04. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva BRLucie Čapková
22Svoboda OPJakub Polomský
33Bílý Potok B MUŽIJEJiří Urban
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
55Široká Niva BRLucie Čapková
66Velké Hoštice OPLukáš Pluške
77Velké Kunětice ženyJERoman Varga
88Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
99Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
1010Chlebičov Muži OPLucie Čapková
1111Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
1212Velké Kunětice mužiJERoman Varga
1313Jamnice OPDominik
1414Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1515Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
1616Břidličná BRpetr boxan
1717Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
1818Leskovec nad Moravicí ŽenyBRKarolína Krčilová
1919Holčovice MužiBRDavid Sztyper
2020Janovice BRpetr boxan
2121Bílý Potok A MUŽIJEJiří Urban
2222Leskovec nad Moravicí MužiBRKarolína Krčilová
2323Služovice ženyOPMonika Neminářová
2424Ráječek SUlallin
2525Horní Benešov ŽenyBRLukáš Zahumenský
2626Bernartice JERoman Woš
2727Široký Brod JERoman Muzikant
2828Dolní Libina ŽenySUAdéla Blažková
2929Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
3030Lesnice ženySUl Zdeněk Trendl
3131Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
3232Lesnice SUl Zdeněk Trendl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.