Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Senetářov

Pozvánka | Obnovit
Kde: MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA Kdy: 26. 05. 2019 12:00
Kontakt:   Josef Šenk Telefon:  602 593 964
Začátek rezervace: 14. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Sudice, Blansko Ondřej Špidlík
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Jabloňany, Blansko Marek Vlach
5. Senetářov, Blansko Luboš Šebela
6. Račice, Vyškov Luboš Šebela
7. Ostrov u Macochy, Blansko Jiří Vymazal
8. Stražisko, Prostějov zdenek
9. Petrovice, SKBlansko Luboš Šebela
10. Benešova Hora, Prachatice Luboš Šebela
11. Žďár, Blansko Miroslav Vintr
12. Obora, Blansko Jan Havíř
13. Bořitov, ABlansko Filip Páral
14. Sebranice, Blansko Jan Špidlík
15. Ludéřov, Olomouc Lukáš Navrátil
16. Pamětice, Blansko Michal Konečný
17. Míchov, Blansko Tomáš Minařík
18. Malá Lhota, Blansko Eva Kotolanová
19. Bořitov, BBlansko Filip Páral
20. Olešnice, XOlomouc Radka Skoaplová
21. Žernovník, Blansko Miroslav Sokol
22. Černovice, BBlansko Gabriela Musilová
23. Sychotín, Blansko Aleš Havelka
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. Brumov, Blansko Jaroslav Culek
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Sychotín, BBlansko Aleš Havelka
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Senetářov, ABlansko Luboš Šebela
2. Němčice, Blansko Luboš Šebela
3. Ostrov u Macochy, Blansko Tereza Štaffová
4. Olešnice, Olomouc Martina Hubáčková
5. Černá Hora, Blansko Luboš Šebela
6. Žernovník, Blansko Petra Dvořáková
7. Kotvrdovice, Blansko Sabina Kuncová
8. Malá Lhota, Blansko Petra Dvořáková
9. Bořitov, Blansko Filip Páral
10. Senetářov, BBlansko Luboš Šebela
11. Sebranice, Blansko Jan Špidlík
12. Sudice, Blansko Ondřej Špidlík
13. Černovice, BBlansko Gabriela Musilová
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Pamětice, Blansko Michal Konečný
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. ČikovTR
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.