Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Finále Brdské ligy Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Petr Janský Telefon:  602 110 229
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Tomice Ženy BNKarel Trefil
25Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
36Střezimíř ženyBNPavel Střelka
47Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
58Líchovy FialkyPBJakub Čermák
69Broumy ženyBEKarel
710Oplot mužiPJMarika Součková
811Skalice ženyPBSDH Skalice
912Svaté Pole Muži 35+PBJosef Pecka
1013Březnice Muži PBMatěj Koňas
1114Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
1215Hlubyně Ženy PBDana Hrzalová
1316Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
1417Nahoruby BNJaromír
1518Broumy mužiBEKarel
1620Skalice MužiPBRadek Sobotka
1721Radíč PBLáďa
1822Vranovice Peklo, Veteran 35+PBStanda Strnad
1923Líchovy PanthersPBJakub Čermák
2024Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
2125Březnice ŽenyPBMatěj Koňas
2226Kotenčice PBVenca Blahovec
2327Zalužany ženyPBMíra Peterka
2428Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
2529Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2630Líchovy ŽenyPBJakub Čermák
2731Malovice BNKarel Trefil
2832Zaječov mužiBELukáš Stehlík
2933Zalužany PBMíra Peterka
3034Suchodol PBPetr Kadlec
3135Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3236Záborná Lhota mužiPBKlára Pecková
3338Jesenice PBMichal
3439Křečovice TorpédaBNLáďa
3540Sedlčany PBJarous Janský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.