Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Kdy: 15. 05. 2022 09:00
Kontakt:   SDH Šebkovice Telefon:  +420721642872
Začátek rezervace: 01. 05. 2022 09:00 Konec rezervace: 15. 05. 2022 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šebkovice TRLudmila Stoklasová
22Budíkovice starší BTRFrantišek Peštál
33Kojetice mladší BTRAntonín Lorenc
44Budíkovice mladšíTRFrantišek Peštál
55Lipník mladší ATRTereza Samešová
66Budíkovice starší ATRFrantišek Peštál
77Kojetice mladší ATRAntonín Lorenc
88Lipník mladTRTereza Samešová
99Výčapy A mladšíTRMichal Svoboda
1010Kojetice staršíTRAntonín Lorenc
1111Lipník starší ATRTereza Samešová
1212Výčapy B staršíTRMichal Svoboda
1313Svatoslav TRMichal Dufek
1414Lipník starší BTRTereza Samešová
1515Výčapy A staršíTRMichal Svoboda
1616Markvartice mladší ATRBořivoj Fučík
1718Výčapy B staršíTRMichal Svoboda
1819Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
1920Štěměchy TRMichal Šilhavý
2021Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
2122Svatoslav staršíTRLudmila Stoklasová
2223Štěměchy TRMichal Šilhavý
2324Předín mladší ATRVlasta Hons
2425Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
2526Štěměchy TRMichal Šilhavý
2627Předín mladší BTRVlasta Hons
2728Přibyslavice starší ATRZdeňka Němcová
2829Štěměchy TRMichal Šilhavý
2930Předín staršíTRVlasta Hons
3031Čechtín mlTRVladimír Fiala
3132Rokytnice nad Rokytnou starší ATRJirka Dokulil
3233Šebkovice TRLudmila Stoklasová
3334Čechtín staršíTRVladimír Fiala
3435Domamil TRJaroslav Bajer
3536Rokytnice nad Rokytnou starší BTRJirka Dokulil
3637Domamil TRJaroslav Bajer
3738Šebkovice TRMichal Dufek
3839Slavice starší TRZdeňka Vlčanová
3940Číhalín mladší ATRZdeněk Štveráček
4041Šebkovice TRLudmila Stoklasová
4142Častohostice mladšíTRVladěna Nesibová
4243Číhalín mladší BTRZdeněk Štveráček
4345Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
4446Číhalín TRZdeněk Štveráček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 05. Ves TouškovPJ
21. 05. Sportovní areál PetrůvkyTR
21. 05. VrchoslavicePV
21. 05. KosmonosyMB
21. 05. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
21. 05. ŠkodějovSM
22. 05. RadimoviceLI
22. 05. Letohrad KunčiceUO
22. 05. ŽernovníkBK
22. 05. MyslibořiceTR
22. 05. JarošovUH
27. 05. SvobodaOP
28. 05. Brod nad Tichou, hřištěTC
28. 05. LipníkTR
28. 05. MorašiceCR
28. 05. Světlá HoraBR
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Svatý JiříUO
28. 05. ÚjezdDO
28. 05. Hřiště RadíčPB
28. 05. Netín IZR
28. 05. Horní MeziříčkoJH
28. 05. Velké HamryJN
29. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
29. 05. NepomukyUO
29. 05. LibuňJC
29. 05. Hřiště RadíčPB
29. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
29. 05. BřevenecOL
29. 05. Velké KarloviceVS
29. 05. SenetářovBK
29. 05. Netín IIZR
29. 05. NevcehleJI
29. 05. SvobodaOP
03. 06. hřištěVS
04. 06. Hřiště BřezoviceMB
04. 06. KojeticeTR
04. 06. Bor, náhradní hřištěTC
04. 06. Pocinovice, koupalištěDO
04. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
04. 06. Horní TřešňovecUO
04. 06. ÚtušicePJ
04. 06. JakubovTR
04. 06. Chlum u TřeboněJH
04. 06. MysleticeJI
04. 06. Počenice-fotbalové hřištěKM
04. 06. ČikovTR
04. 06. RadslaviceVY
04. 06. Slapy (noční)TA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.