Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Šaratice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Šaratice Kdy: 15. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Josef Drabálek Telefon:  +420 728 769 845
Začátek rezervace: 07. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 14. 06. 2024 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Šaratice, Vyškov Tomáš Urbánek
2. Tvarožná, Brno-venkov Tomáš Urbánek
3. Račice, BVyškov Martin Korčián
4. Pustiměř, Vyškov Michal Vrba
5. Habrovany, Vyškov Martin Kadaňka
6. Mokrá, Brno-venkov Tomáš Urbánek
7. Topolany, Vyškov Tomáš Urbánek
8. Medlov, Kroměříž SDH Medlov
9. Tučapy, AVyškov Miloslav Brandys
10. Hostěrádky-Rešov, Vyškov Michal Kokojan
11. Pustiměř, 2Vyškov Michal Vrba
12. Ivanovice na Hané, Vyškov Tomáš Urbánek
13. Moravské Prusy, Vyškov Matěj Bureš
14. Křenovice, Vyškov Míša Hrouzková
15. Tučapy, BVyškov Miloslav Brandys
16. Kučerov, Vyškov SDH Kučerov
17. Hlubočany, Vyškov Pavel Štébl
18. Mělčany, Brno-venkov Martin H
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. Želeč, Prostějov Martin
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Topolany, VeteráníVyškov Tomáš Urbánek
2.Dětkovice, Vyškov Barbora Plšková
3.Bratčice, ženyBrno-venkov Adéla Ferenciová
4.Drnovice, ženy Vyškov Veronika Vojtková
5.Silůvky, Brno-venkov Míša Hrouzková
6.Radslavice, Ženy Vyškov Martina Slezáková
7.Milešovice, Dorost smíšený Vyškov Jan Florián
8.Křenovice, ženyVyškov Míša Hrouzková
9.Pustiměř, DorostVyškov Michal Vrba
10.Hodějice, Ženy Vyškov Kristýna Kachlíková
11.Drnovice, dorostenkyVyškov Veronika Vojtková
12.Křenovice, dorostVyškov Míša Hrouzková
13.Topolany, DorostVyškov Tomáš Urbánek
14.Ivanovice na Hané, ŽenyVyškov Tomáš Urbánek
15.Olšany, Dorost Vyškov Jakub Tomášek
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.Topolany, ŽenyVyškov Tomáš Urbánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.