Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sádek, Areál, 8. kolo Moravskoslezského poháru Kdy: 13. 08. 2022 14:00
Kontakt:   Dušan Gregořica Telefon:  732264864
Začátek rezervace: 22. 07. 2022 07:00 Konec rezervace: 12. 08. 2022 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Kozmice BOPJiří Šimíček
24Chlebičov OPVít Ciminga
35Svoboda OPJakub Polomský
46Prchalov BNJMikuláš Vyhňák
57Bolatice OPLenka
68Jamnice OPDominik
79Kobeřice OPLibor Drastík
810Sádek OPDušan Gregořica
911Svoboda OPJakub Polomský
1012Služovice OPDušan Baránek
1113Hněvošice OPPetr Vitásek
1214Služovice OPDušan Baránek
1315Kozmice AOPJiří Šimíček
1416Milostovice OPMartin Šimkovský
1517Plumlov PVLuboš Kopřiva
1630Neplachovice OPPavel Tyll

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svinov Ženy B OVKristýna Střížová
22Kozmice BOPJiří Šimíček
33Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
44Milostovice OPMartin Šimkovský
55Děrné NJNikola Kostková
66Píšť OPKristýna Šrámková
77Bolatice OPLenka
88Bělá OPKristýna Tessarzová
99Neplachovice OPHonza Malý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.