Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 19. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Svěchota Radim Telefon:  725 989 105
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 18. 05. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Hranice PRJakub Vojtek
33TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
44Pravčice KMJiří Možíš
55Hrabůvka PRHonza
66Podhradní Lhota KMJosef Kundrát
77Křenovice PRSDH Křenovice
88Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
99Prchalov BNJPetr Řeháček
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Vrchoslavice PVRadim Janečka
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Dětkovice VYMichal Hrabánek
1414Prchalov ANJJakub Adámek
1515Dřevohostice PRPatrik Josiek
1616Přílepy KMRadim Kašpárek
1717Ratiboř VSJakub Adámek
1818Sulimov KMSvatopluk Minařík
1919Císařov PRAleš Pěkník
2020Mladcová ZLLukáš Struška
2121Sobíšky PRHonza Balint
2223Vrbka KMViliam Pospíšil
2324Hodějice VYMartin Bezděk
2425Roštění KMPavel Miklík
2526Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Špičky PRVeronika Květoňová
33TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
44Pravčice KMJiří Možíš
55Hlinsko PRPetr Beránek
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
88Čechy PRAdéla Janků
99Slušovice ŽenyZLMonča
1010Hodějice VYDenisa Kežlínková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mořice PVJirka
22Dřevohostice PRAdmin Přerovská liga PÚ
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.