Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 12. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Tománek J. Telefon:  601 373 926
Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
44Hrabůvka PRHonza
55Hlinsko PRPetr Beránek
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Chropyně KMVladislav Sedlařík
88Dřevohostice PRPatrik Josiek
910Pravčice KMJiří Možíš
1011Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
1112Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1213Ludslavice KMLibor Přikryl
1314Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1415Brusné KMMartin Šťastný
1516Prchalov NJJakub Šenk
1617Němetice VSLubomír Kunovský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Pravčice KMJiří Možíš
33TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
44Hlinsko PRPetr Beránek
55Čechy PRAdéla Janků
66Loukov KMmarta
77Pravčice BKMPeťa Nadymáčková
88Císařov PRBarbora Paráková
99Olšovec PRFilip Staněk
1010Hustopeče nad Bečvou PRPavel Ryšavý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Čechy PRAdéla Janků
33Radkova Lhota PRJan Klimecký
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 08. Hřiště PotštátPR
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.