Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty SDH Rychlov Kdy: 22. 07. 2017 14:00
Kontakt:   Hana Vašinová Telefon:  739 418 273
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRMishi
22Nová Dědina KMMishi
33Rychlov KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Tučapy KMMishi
66Karolín KMMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Mladcová ZLMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Sobíšky PRJiří Kočař
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Křenovice PRMishi
1818Špičky PRVeronika Květoňová
1919Malhotice PRLuboš Lehnert
2020Roštění KMPavel Lajda
2121Hlinsko PRPetr Šromota
2222Zdounky KMJiří Šauer
2323Ludslavice KMPavel Lužík
2424Vrbka KMViliam Pospíšil
2525Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
2626Vrchoslavice PVRadim Janečka
2727Brusné KMMartin Šťastný
2828Radkova Lhota BPRŠtefan Bršťák
2929Šarovy ZLOndra Moštěk
3030Přílepy KMRadim Kašpárek
3131Dřevohostice PRPatrik Josiek
3232Sobíšky PRPetr Zatloukal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Loukov KMJakub Adámek
88Radíkov PRMagdaléna Hlavová
910Hlinsko PRPetr Šromota
1011Pravčice BKMMishi
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.