Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rozsochatec

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Rozsochatec Kdy: 23. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Eva Jelenová Telefon:  +420 739 059 257
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 00:00 Konec rezervace: 17. 06. 2024 23:59

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Rozsochatec, AHavlíčkův Brod Eva Jelenová
3. Dolní Krupá, AHavlíčkův Brod Vít Eisenvort
4. Česká Bělá, AHavlíčkův Brod Vladimír Zadina
5. Uhelná Příbram, AHavlíčkův Brod Monika Krátká
6. Malčín, Malčín+Tis AHavlíčkův Brod Iva Mrtková
7. Kojetín, AHavlíčkův Brod Nela Pazderková
8. Kámen, Kámen AHavlíčkův Brod Josef Macháček
9. Pohled, AHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
10. Libice nad Doubravou, Libice nad Doubravou, AHavlíčkův Brod SDH Libice n/D
11. Herálec, AHavlíčkův Brod Míša Janoušková
12. Pohled, BHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
13. Krucemburk, AHavlíčkův Brod Jiří Popelka
14. Libice nad Doubravou, Libice nad Doubravou BHavlíčkův Brod SDH Libice n/D
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16. Lučice, AHavlíčkův Brod Veronika Boháčková
17. Ždírec nad Doubravou, AHavlíčkův Brod Jana Andrýsková
18. Nová Ves u Světlé, AHavlíčkův Brod Vávris
19. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod Zdeňka
20. Hněvkovice, AHavlíčkův Brod Roman Lisičan
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Veselý Žďár, AHavlíčkův Brod Věra Korejtková
2. Pohled, AHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
3. Kámen, Kámen BHavlíčkův Brod Josef Macháček
4. Herálec, BHavlíčkův Brod Míša Janoušková
5. Veselý Žďár, BHavlíčkův Brod Věra Korejtková
6. Pohled, BHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
7. Dolní Krupá, AHavlíčkův Brod Vít Eisenvort
8. Herálec, AHavlíčkův Brod Míša Janoušková
9. Ždírec nad Doubravou, AHavlíčkův Brod Jana Andrýsková
10. Vilémov, AHavlíčkův Brod Lucka Homolková
11. Uhelná Příbram, AHavlíčkův Brod Monika Krátká
12. Malčín, Malčín+Tis AHavlíčkův Brod Iva Mrtková
13. Kámen, Kámen AHavlíčkův Brod Josef Macháček
14. Rozsochatec, AHavlíčkův Brod Eva Jelenová
15. Lhůta, Lhůta AHavlíčkův Brod Radek Vízner
16. Uhelná Příbram, BHavlíčkův Brod Monika Krátká
17. Malčín, Malčín+Tis BHavlíčkův Brod Iva Mrtková
18. Rozsochatec, BHavlíčkův Brod Eva Jelenová
19. Lhůta, Lhůta BHavlíčkův Brod Radek Vízner
20. Libice nad Doubravou, Libice nad Doubravou, AHavlíčkův Brod SDH Libice n/D
21. Lučice, AHavlíčkův Brod Veronika Boháčková
22. Uhelná Příbram, CHavlíčkův Brod Monika Krátká
23. Nová Ves u Světlé, BHavlíčkův Brod Vávris
24. Krucemburk, AHavlíčkův Brod Jiří Popelka
25. Libice nad Doubravou, Libice nad Doubravou BHavlíčkův Brod SDH Libice n/D
26. Lučice, BHavlíčkův Brod Veronika Boháčková
27. Nová Ves u Světlé, AHavlíčkův Brod Vávris
28. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod Zdeňka
29. Hněvkovice, AHavlíčkův Brod Roman Lisičan
30. Lípa, Havlíčkův Brod Ivana Výborná
31. Nová Ves u Světlé, CHavlíčkův Brod Vávris
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.