Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty města - 7. ročník, 2B Kdy: 18. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Stanislav Gajdůšek Telefon:  737350991
Začátek rezervace: 03. 08. 2018 14:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pozděchov VSPavel Zicha
22Podolí VSAleš
33Dolní Bečva ŽenyVSKristy
44Hrabůvka ŽenyPRLuboš
55Hutisko ženyVSVanda Mikundová
66Dolní Bečva MužiVSKristy
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
88Bystřička MužiVSJakub Zajíček
99Komárovice ženyVSEva Foukalová
1010Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1111Police VSRadek Hartmann
1212Hutisko MužiVSVanda Mikundová
1313Lešná VSJakub Grygařík
1414Jasenice VsetínVSLukáš Komender
1515Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1616Loukov ženyKMmarta
1717Bylnice mužiZLTomáš Hořák
1818Vlčovice NJPavel Kahánek
1919Ublo ZLLibor Punčochář
2020Valašská Bystřice VSMartin
2121Velká Lhota VSLukáš Pavelka
2222Vlčovice NJPavel Kahánek
2324Velká Lhota VSLukáš Pavelka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.