Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Roudný Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHFNC
22Krásná Ves MBJan Macoun
33Malá Skála JNFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Krásná Ves BMBJan Macoun
66Příchovice JNJan Kupka
77Březová LIFNC
88Pěnčín JNMarek Mrkvička
99Škodějov SMMartin Špidlen
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Hradčany LITomáš Marvan
1212Jílové u Držkova JNFNC
1313Odolenovice JNJan Macháček
1414Karlinky LIMAD Matthew
1515Bukovno MBVaclav
1616Těpeře JNMAD Matthew
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Bystřice JCMichal Odzgan
1919Jeřmanice LIJan Kühnel
2020Janův Důl LIHonza Mašek
2121Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2222Koberovy JNTomáš Mašek
2323Košťálov SMTomáš Tulach
2424Frýdštejn JNMartin Bušek
2525Roudný JNJan Fajgl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mělník BlataMEDominika Pecháčková
22Pěnčín JNKateřina Pelcová
35Jeřmanice LIKristýna Matějková
46Veselá SMEliška Novotná
57Březová LIMartina Šámalová
69Dalešice JNFNC
710Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
813Raspenava LILuboš Roušal
914Ploukonice SMEliška Bakešová
1015Zlatá Olešnice JNJan Kupka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice ženyJNFNC
44Škodějov SMRoman Dolenský
55Dalešice JNFNC
66Křížkový Újezdec PHFNC
77Dolní Sytová SMJiří Buchar
88Příšovice LIladislav kosek
99Petrašovice LIJakub Škoda
1010Příchovice JNJan Kupka
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Koberovy JNTomáš Mašek
1414Hradčany LIJaroslav Vobecký
1515Bystřice JCMichal Odzgan
1616Odolenovice JNJan Macháček
1717Velké Hamry JNMAD Matthew
1818Lažany LIEduard Dvořák
1919Těpeře JNAdam Vít
2020Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2121Jeřmanice LIJan Kühnel
2222Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2323Janův Důl LIHonza Mašek
2424Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2525Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2627Smržovka ženyJNPetra Engelová
2730Smržovka JNJan Sajewicz
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.