Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Roštění

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Roštění Kdy: 20. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Lajda Telefon:  608 473 597
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Roštění, Kroměříž Tomáš Hráček
2. Vésky, Uherské Hradiště Tomáš Hráček
3. Prchalov, BNový Jičín Tomáš Hráček
4. Hrabůvka, Přerov Mishi
5. Špičky, Přerov Tomáš Hráček
6. Dětkovice, Vyškov Tomáš Hráček
7. Mladcová, Zlín Mishi
8. Pravčice, Kroměříž Mishi
9. Valšovice (Hranice VI), Přerov Mishi
10. Mistřice, Uherské Hradiště Mishi
11. Křenovice, Přerov Mishi
12. Radkova Lhota, Přerov Mishi
13. Karolín, Kroměříž Mishi
14. Vrbka, Kroměříž Tomáš Hráček
15. Mysločovice, Zlín Mishi
16. Radíkov, Přerov Mishi
17. Nová Dědina, Kroměříž Mishi
18. Pravčice, BKroměříž Mishi
19. Babice, Vsetín Petr Korábečný
20. Pasohlávky, Břeclav Jiří Bednář
21. Ludslavice, Kroměříž Tomáš Hráček
22. Lukov, Zlín Jan
23. Hoštice, Kroměříž Radoslav Gregor
24. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
25. Kostelany, Kroměříž Zdenek Bršlica
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Vrchoslavice, Prostějov Radim Janečka
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Zahnašovice, Kroměříž Tomáš Hráček
30. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
31. Jasenice, Vsetín Lukáš Komender
32. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
33. Hlinsko, Přerov Tomáš Mareček
34. Martinice, Kroměříž Tomáš Hráček
35. Zdounky, Kroměříž Jiří Šauer
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Vítonice, Kroměříž Honza Bělík
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kostelany, ŽenyKroměříž Zdenek Bršlica
2. Roštění, Kroměříž Tomáš Hráček
3. Pravčice, BKroměříž Mishi
4. Zahnašovice, Kroměříž Mishi
5. Rymice, Kroměříž Mishi
6. Karolín, Kroměříž Mishi
7. Dětkovice, Vyškov Mishi
8. Pravčice, AKroměříž Mishi
9. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
10. Milotice nad Bečvou, Přerov Petr Korábečný
11. Nětčice, Kroměříž Petra Plachá
12. Olšovec, Přerov Filip Staněk
13. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.