Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 22. 09. 2018 19:00
Kontakt:   Lukáš Formánek Telefon:  720 570 508
Začátek rezervace: 08. 09. 2018 19:00 Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice VYLukin
22Ostrov u Macochy Ženy BKTereza Štaffová
33Račice VYAntonín Hloušek
44Radslavice ŽENYVYLukin
55Nemrlov SULukin
66Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
77Ivanovice na Hané VYLukin
88Myslejovice TOPPVLukin
99Hostěrádky-Rešov VYLukin
1010Ivanovice na Hané ŽenyVYLukin
1111Hodějice VYLukin
1212Dražovice VYLukin
1313Myslejovice BPVLukin
1414Mokrá ABOLukáš Machanec
1515Hlubočany MužiVYZbyšek Pěnčík
1616Milešovice ŽenyVYJan Florián
1717Habrovany VYJan Meitner
1818Hodějice ŽenyVYMartin Bezděk
1919Topolany VYStanislav Vidlář
2020Tučapy AVYLukáš Machanec
2121Niva PVTomáš Růžička
2222Topolany VYStanislav Vidlář
2323Sychotín BKLukin
2424Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2525Kučerov VYSDH Kučerov
2626Tvarožná BOJan Daněk
2727Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
2828Hodějice vet. VYDenisa Kežlínková
2929Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
3030Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
3131Milešovice Muži VYJan Florián
3232Petrovice SKBKRoman Skoták
3333Otinoves PVIvo Klech
3435Moravské Prusy VYLukin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.