Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 22. 09. 2018 19:00
Kontakt:   Lukáš Formánek Telefon:  720 570 508
Začátek rezervace: 08. 09. 2018 19:00 Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice VYLukin
22Ostrov u Macochy Ženy BKTereza Štaffová
33Račice VYAntonín Hloušek
44Radslavice ŽENYVYLukin
55Nemrlov SULukin
66Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
77Ivanovice na Hané VYLukin
88Myslejovice TOPPVLukin
99Hostěrádky-Rešov VYLukin
1010Ivanovice na Hané ŽenyVYLukin
1111Hodějice VYLukin
1212Dražovice VYLukin
1313Myslejovice BPVLukin
1414Mokrá ABOLukáš Machanec
1515Hlubočany MužiVYZbyšek Pěnčík
1616Milešovice ŽenyVYJan Florián
1717Habrovany VYJan Meitner
1818Hodějice ŽenyVYMartin Bezděk
1919Topolany VYStanislav Vidlář
2020Tučapy AVYLukáš Machanec
2121Niva PVTomáš Růžička
2222Topolany VYStanislav Vidlář
2323Sychotín BKLukin
2424Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2525Kučerov VYSDH Kučerov
2626Tvarožná BOJan Daněk
2727Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
2828Hodějice vet. VYDenisa Kežlínková
2929Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
3030Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
3131Milešovice Muži VYJan Florián
3232Petrovice SKBKRoman Skoták
3333Otinoves PVIvo Klech
3435Moravské Prusy VYLukin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.