Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 20. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Hradil Petr Telefon:  777 105 377
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
22Hranice PRJakub Vojtek
33TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
44Pravčice KMJiří Možíš
55Hrabůvka PRHonza
66Křenovice PRSDH Křenovice
77Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
88Babice VSPetr Korábečný
99Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1010Radkova Lhota PRJan Klimecký
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1212Sobíšky PRHonza Balint
1313Hlinsko PRPetr Šromota
1414Radíkov PRLuboš Kopřiva
1515Opatovice PRDalibor Vašíček
1616Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1717Střítež nad Ludinou PRMagdaléna Hlavová
1818Dřevohostice PRPatrik Josiek
1919Špičky PRŠtěpán Šindler

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVeronika Květoňová
22TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
33Pravčice KMJiří Možíš
44Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
55Hlinsko PRPetr Beránek
66Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Čechy PRAdéla Janků
99Radíkov PRMagdaléna Hlavová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkova Lhota PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Dřevohostice PRPatrik Josiek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.