Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Jan Klimecký Telefon:  778412806
Začátek rezervace: 04. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zahnašovice KMPetr Miklík
23Kokory PRLibor Daňa
34Hrabůvka PRHonza
45Ludslavice KMPavel Lužík
56Hlinsko PRPetr Šromota
67Prchalov ANJJakub Šenk
78Mladcová ZLOndra Struška
810Radkova Lhota PRJan Klimecký
911Prchalov BNJJakub Šenk
1012Křenovice PRTomáš Bálint
1113Bystřice pod Hostýnem KMPetr Miklík
1214Lukov ZLJan
1315Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1416Vrchoslavice PVRadim Janečka
1518Hranice PRVítězslav Stratil
1619Špičky PRŠtěpán Šindler
1720Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1821Sobíšky PRJiří Kočař
1922Morkovice KMPavel Krejčí

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkova Lhota PRJan Klimecký
22Čechy PRAdéla Janků
33Hostašovice NJJan Duda
44Zahnašovice KMPetr Miklík
55Olšovec PRFilip Staněk
66Rymice KMJan Klimecký
77Morkovice KMPavel Krejčí
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Výkleky PRIveta Hnilicová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkova Lhota PRJan Klimecký
23Křenovice PRTomáš Bálint
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.