Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sychrovský pohár Kdy: 20. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr Telefon:  +420723101488
Začátek rezervace: 14. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 18. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Jílové u Držkova JNLukáš
24Břehy MBPetr Zavrtálek
35Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
46Velké Hamry JNZdeněk Nauč
57Podůlší Podůlší - Béčko JCJiří Adamec
68Dobšín MBFilip Hájek
79Veselá MBOlda Česák
810Olešnice SMLukáš Marek
911Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1012Obrubce MBFrantišek Drbohlav
1113Hradčany LITomáš Najman
1214Tatobity SMDan Všetečka
1315Malá Skála JNRadek Havelka
1416Košťálov SMLenka Poloprutská
1517Podůlší BéčkoJCLoumis
1618Jirkov JNVladimír Novotný
1719Sychrov MBMichal Kuntoš
1820Krásná Ves MBJan Macoun
1923Tatobity SMJakub Doskočil
2025Dneboh MBLukáš Danda
2128Pšánky HKDan Všetečka
2229Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
2330Kosmonosy MBJan Klimo

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála Béčko ženyJNAndrea Vavřichová
22Košťálov SMLenka Poloprutská
33Kosmonosy MBDavid Velát
44Sychrov "B"MBBarbora Křapková
55Ploukonice SMAnna
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Jeřmanice LISDH Odolenovice
89Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
910Libuň JCMichaela Malá
1020Sychrov "A"MBBarbora Křapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 08. Hřiště PotštátPR
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.