Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Radíkov

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 16. 06. 2024 09:30
Kontakt:   Lucie Dreiseitlová Telefon:  +420607631303
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 16. 06. 2024 09:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Netín, CirkusŽďár nad Sázavou Pořadatelé Extraligy
2. Prchalov,  BNový Jičín Honza Adamec
3. Velká (Hranice III), Přerov Honza Adamec
4. Nahořany, Náchod Honza Adamec
5. Pasohlávky, Brno-venkov Honza Adamec
6. Mysločovice, Zlín Honza Adamec
7. Prchalov, Nový Jičín Honza Adamec
8. Olešnice,  XOlomouc Honza Adamec
9. Zahnašovice, Kroměříž Honza Adamec
10. Indivindi, Náchod Honza Adamec
11. Dubenec, Trutnov Honza Adamec
12. Hrabůvka, Přerov Honza Adamec
13. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
14. Sedlčany, Příbram Honza Adamec
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Čechtín, Třebíč Honza Adamec
17. Letohrad - Kunčice,  DÚstí nad Orlicí Honza Adamec
18. Olešnice, Semily Honza Adamec
19. Renmotor Jinolice, Jičín Honza Adamec
20. Nevcehle, Jihlava Honza Adamec
21. Velké Hoštice, Opava Patrik Baláž
22. Budeč, Jindřichův Hradec Honza Adamec
23. Krotějov,  SportTábor Honza Adamec
24. Starý Jičín, Nový Jičín Jiří Čech
25. Drahňovice, Benešov Honza Adamec
26. Bílovice, Prostějov Honza Adamec
27. Partutovice, Přerov Honza Adamec
28. Rašín, Jičín Honza Adamec
29. Březová, Liberec Honza Adamec
30. Seč, Chrudim Honza Adamec
31. Plinkout, Olomouc Eliška Blažková
32. Janovice, Bruntál Tomáš Růžička
33. Brušperk, Frýdek-Místek Nikola Fajmanová
34. Milotice nad Bečvou, Přerov Barbora
35. Mistřín, BHodonín Jakub Horák
36. Hoštice, Kroměříž Antonín Novák
37. Bezděčí u Trnávky, Svitavy Lubomír Kadlec
38. Zbraslav, Brno-venkov Tomáš Strašák
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Čelechovice na Hané, Prostějov Jan Makovec
41. Jasenice, Vsetín Martin Hlúbik
42. Karolín, Kroměříž Vojtěch Ševčík
43. Hustopeče nad Bečvou, Přerov Filip Pantůček
44. Lešná, Vsetín Jakub Grygařík
45. Sychotín, Blansko David Sedlák
46. Proskovice, Ostrava-město Vojtěch Sedláček
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Volenice, Příbram Honza Adamec
2. Olešná, Havlíčkův Brod Honza Adamec
3. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
4. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
5. Pšánky, Hradec Králové Honza Adamec
6. Budíkovice, Třebíč Honza Adamec
7. Olšovec, Přerov Honza Adamec
8. Letohrad - Kunčice,  CÚstí nad Orlicí Honza Adamec
9. Markvartovice, Opava Honza Adamec
10. Chlum, Benešov Honza Adamec
11. Žernovník, Blansko Honza Adamec
12. Krotějov,  SportTábor Honza Adamec
13. Hrabišín, Šumperk Honza Adamec
14. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
15. Svinov, BOstrava-město Adéla Torčíková
16. Dolní Libina, Šumperk Veronika Koulová
17. Brušperk, Frýdek-Místek Adéla Torčíková
18. Střítež nad Ludinou, Přerov Nikola Lukšíková
19. Bernartice nad Odrou, Nový Jičín Filip Pantůček
20. Bartovice, Ostrava-město Andrea Škultetyová
21. Ploukonice, Semily Eliška Bakešová
22. Proskovice, Ostrava-město Vojtěch Sedláček
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.