Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov Kdy: 26. 05. 2019 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  776133607
Začátek rezervace: 15. 05. 2019 10:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 19:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BOLucie Dreiseitlová
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Prchalov ANJLucie Dreiseitlová
44Hrabůvka PRHonza
55Loučany OLLukáš Trefil
66Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
77Radíkov PRLucie Dreiseitlová
88Prchalov BNJLucie Dreiseitlová
99Lukov ZLJan Drábek
1010Babice VSPetr Korábečný
1111Velké Hoštice OPLucie Dreiseitlová
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1414Jasenice VSLukáš Komender
1515Plumlov PVDaniel Peřina
1616Mladcová ZLOndra Struška
1717Hrabůvka 35+PRHonza
1818Opatovice PRDavid Roman
1919Přílepy KMRadim Kašpárek
2020Hranice PRVítězslav Stratil
2121Hlinsko PRPetr Beránek
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Velká (Hranice III) PRMagdaléna Hlavová
2424Partutovice PRmartin humplik
2525Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2626Špičky PRŠtěpán Šindler
2727Sobíšky PRJiří Kočař

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
33Radíkov PRLucie Dreiseitlová
44Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
55Olšovec PRFilip Staněk
66Radkova Lhota PRJan Klimecký
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Hostašovice NJKateřina Dudová
99Potštát PRVeronika Kocjanová
1010Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.