Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár ČHJ Radíč Kdy: 23. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Vladimír Bartůněk Telefon:  774 866 518
Začátek rezervace: 10. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skalice PBRadek Sobotka
22Nahoruby BNJaromír
33Zaječov MužiBEMichael Klika
44Hvozdec ŽenyBELucie Ungrová
55Jesenice PBMichal
66Starý Rožmitál PBLukáš Polák
77Vranovice Peklo, mužiPBStanda Strnad
88Dobrošovice PBMichal
99Hořetice ŽenyBNMiluše Trnková
1010Zaječov BEVeronika Zárubová
1111Broumy ženyBEKarel
1212Křížkový Újezdec Muži PHAdam Rubeš
1313Chářovice Šponky ženyBNMarie
1414Radíč PBLáďa
1515Zalužany Muži APBJiří Macoun
1616Skalice PBRadek Sobotka
1717Počepice PBJonáš Habart
1818Radětice Hasisport PBRadětice Vaci
1919Hvozdec MužiBELucie Ungrová
2020Střezimíř BNVeronika Šebková
2121Suchodol ženyPBKarolina Doležalová
2222Broumy mužiBEKarel
2323Křížkový Újezdec Ženy PHAdam Rubeš
2424Mokřice MužiPBTomáš Novák
2525Zalužany Ženy PBJiří Macoun
2626Zahořany Ženy APZPetr Kšána
2727Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
2828Střezimíř ŽenyBNVeronika Šebková
2929Vranovice Peklo, ŽenyPBTereza Pohanková
3030Skalice PBRadek Sobotka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Velké Pavlovice, sport. areálBV
13. 07. DrahanoviceOL
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.