Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B Kdy: 13. 07. 2024 21:30
Kontakt:   Machovec Jan Telefon:  725 183 556
Začátek rezervace: 29. 06. 2024 11:00 Konec rezervace: 12. 07. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov A ženyPTBára Kadlecová
22Vacov A ženyPTKatka Nováková
33Svatá Maří Svatá Maří APTVojtěch Tůma
44Výškovice MužiPTPetr Hrdina
55Žihobce Muži KTMatěj Chalupka
66Bohumilice Muži APTJaroslav Švehla
77Výškovice ŽenyPTPetr Hrdina
88Svatá Maří Svatá Maří BPTVojtěch Tůma
99Žihobce Ženy KTMatěj Chalupka
1010Vacov B ženyPTKatka Nováková
1111Budilov BPTJarda Mareš
1212Svatá Maří CPTMartin Časta
1313Benešova Hora PTTomáš Mauric Mauric
1414Budilov D Ženy PTJarda Mareš
1515Žitná MužiPTJosef Ludačka
1616Svatá Maří B Ženy PTMartin Časta
1717Horosedly PTZdeněk Škopek
1818Žitná ŽenyPTJosef Ludačka
1919Bohumilice ŽenyPTJaroslav Švehla
2020Vacov MUŽIPTDavid Makas
2121Ďáblice Benešova hora BABnepřihlášen
2222Budilov A Muži PTJarda Mareš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.