Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice Kdy: 07. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Jiří Buzinis Telefon:  776 043 814
Začátek rezervace: 03. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 06. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Provodovice PRJiři Buzinis
22Ratiboř VSLibor Vítek
33Hrabůvka PRHonza
44Stachovice NJLucie Polášková
55Radkova Lhota mužiPRJiři Buzinis
66Milotice nad Bečvou Ženy PRPetr Korábečný
77Prchalov A mužiNJJiři Buzinis
88Žakovce KKJiři Buzinis
99Podhradní Lhota KMJiři Buzinis
1010Radkova Lhota ženyPRJiři Buzinis
1111Olšovec ženyPRFilip Staněk
1212Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1313Prchalov B mužiNJJiři Buzinis
1414Loučka ŽenyVSLibor Vítek
1515Opatovice MuziPRDavid Roman
1616Sobíšky PRJiří Kočař
1717Kokory PRLibor Daňa
1818Střítež nad Ludinou ŽenyPRAneta Klumparová
1919Velká Lhota VSMatěj Blažek
2020Opatovice Ženy PRDavid Roman
2121Loukov ŽenyKMmarta
2222Přílepy MužiKMBronislav Kutra
2323Podolí MužiVSAleš
2424Spálov ŽenyNJVladimír Šíma
2525Velká (Hranice III) mužiPRJiři Buzinis
2626Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2727Lukov ZLJan
2828Jasenice VSLukáš Komender
2929Hustopeče nad Bečvou PRLukáš Komender
3030Loučka Ženy VSVeronika Sedlářová
3131Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
3232Býškovice PRjarka kulickova
3333Záhlinice KMjakub frgal
3434Leskovec MužiVSLukáš Smolík
3535Zborovice MužiKMTibor Krist
3636Hoštice DřevohosticeKMJan Obšnajdr
3737Dřevohostice MužiPRJan Obšnajdr
3838Choryně ženyVSJiři Buzinis
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice/n/B - hasičský areálPR
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.