Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B Kdy: 15. 12. 2018 10:00
Kontakt:   Mates Telefon:  776485417
Začátek rezervace: 28. 10. 2018 07:00 Konec rezervace: 14. 12. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skuteč mužiCRMates
22Zderaz ACRJan Tměj
33Skuteč ženy BCRMates
44Perálec mužiCRMates
55Výsonín mužiCRMates
66Zderaz CRJan Tměj
77Skuteč muži BCRMates
88Zbožnov CRMates
99Markvarec JHmartin pecha
1010Otradov CRMiroslav Kusý
1112Stradouň mužiUOSDH Stradouň
1214Rychnov ženyCRMiroslav Kusý
1315Pohled HBJakub Vašíček
1416Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
1518Vinary mužiUOMates
1619Komárov mužiPAMichal Bárta
1720Pohled ,zenyHBJakub Vašíček
1821Třebihošť TUMartin
1922Vížky CRJakub Venzara
2023Včelákov mužiCRMates
2124Vinary ženyUOMates
2225Komárov ženyPAMichal Bárta
2326Vrdy mužiKHMates
2427Cerekvice nad Loučnou SYMates
2528Kameničky CRMates
2629Studnice CRMates
2730Dolní Újezd SYTomáš Vít
2833Prosetín CRMates
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.