Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Předín

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž MH SDH Předín Kdy: 16. 06. 2024 09:00
Kontakt:   SDH Předín Telefon:  +420728650655
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 09:00 Konec rezervace: 16. 06. 2024 09:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.Trnava, mladší DTřebíč Markéta Cahová
3.Výčapy, Starší BTřebíč Michal Svoboda
4.Lipník, mladší ATřebíč Tereza Samešová
5.Trnava, mladší CTřebíč Markéta Cahová
6.Domamil, Ml Třebíč Jaroslav Bajer
7.Výčapy, Starší ATřebíč Michal Svoboda
8.Lipník, starší BTřebíč Tereza Samešová
9.Trnava, mladší BTřebíč Markéta Cahová
10.Lipník, starší ATřebíč Tereza Samešová
11.Výčapy, Starší CTřebíč Michal Svoboda
12.Jaroměřice nad Rokytnou, mladší BTřebíč SDH Jaroměřice nad Rokytnou
13.Trnava, mladší ATřebíč Markéta Cahová
14.Domamil, Třebíč Jaroslav Bajer
15.Okříšky, mladší BTřebíč Veronika Šimková
16.Jaroměřice nad Rokytnou, mladší ATřebíč SDH Jaroměřice nad Rokytnou
17.Trnava, starší CTřebíč Markéta Cahová
18.Okříšky, staršíTřebíč Veronika Šimková
19.Trnava, starší BTřebíč Markéta Cahová
20.Předín, mladší ATřebíč Roman Benda
21.Okříšky, mladší ATřebíč Veronika Šimková
22.Trnava, starší ATřebíč Markéta Cahová
23.Předín, mladší BTřebíč Roman Benda
24.Stařeč, Mladší ATřebíč Adam Simandl
25.Kněžice, mladšíTřebíč Zdeněk Neuwirth
26.Předín, starší ATřebíč Roman Benda
27.Jakubov u Moravských Budějovic, mladšíTřebíč Lucie Kabelková
28.Kněžice, staršíTřebíč Zdeněk Neuwirth
29.Předín, starší BTřebíč Roman Benda
30.Bítovánky, mladšíTřebíč Nikola Vrbková
31.Heraltice, mladšíTřebíč Jaromir Hroch
32.Stařeč, Mladší BTřebíč Adam Simandl
33.Bítovánky, staršíTřebíč Nikola Vrbková
34.Heraltice, staršíTřebíč Jaromir Hroch
35.Litovany, Starší BTřebíč LIBOR KRIŠTOF
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.Jakubov u Moravských Budějovic, staršíTřebíč Lucie Kabelková
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.Čechtín, mladšíTřebíč Vladimír Fiala
40.Litovany, Starší ATřebíč LIBOR KRIŠTOF
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.Čechtín, staršíTřebíč Vladimír Fiala
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.Přibyslavice, mladšíTřebíč Zdeňka Němcová
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.Přibyslavice, staršíTřebíč Zdeňka Němcová
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.Opatov, Mladší ATřebíč Bohumil Kounek
54.Číhalín, mladšíTřebíč Zdeněk Štveráček
55.Výčapy, Mladší Třebíč Michal Svoboda
56.Opatov, Mladší BTřebíč Bohumil Kounek
57.Kojetice, mladší BTřebíč Helena Navrátilová
58.Číhalín, starší ATřebíč Zdeněk Štveráček
59.Opatov, StaršíTřebíč Bohumil Kounek
60.Svatoslav, MladsiTřebíč Michal Dufek
61.Číhalín, starší BTřebíč Zdeněk Štveráček
62.Kojetice, mladší ATřebíč Helena Navrátilová
63.Budíkovice, mladší BTřebíč Michaela Dvořáková
64.Svatoslav, StarsiTřebíč Michal Dufek
65.Kojetice, staršíTřebíč Helena Navrátilová
66.Budíkovice, mladší A Třebíč Michaela Dvořáková
67.Štěměchy, mladší ATřebíč Michal Šilhavý
68.Budíkovice, starší B Třebíč Michaela Dvořáková
69.Štěměchy, mladší BTřebíč Michal Šilhavý
70.Budíkovice, starší ATřebíč Michaela Dvořáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.