Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Pozděchov

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 15. 06. 2024 14:00
Kontakt:   Miloslav Zrník Telefon:  737739662
Začátek rezervace: 31. 05. 2024 19:00 Konec rezervace: 14. 06. 2024 19:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Loučka, Ženy B Vsetín Daniel Hradil
2. Loučka, Ženy AVsetín Ludmila Dobešová
3. Leskovec, MužiVsetín Lukáš Smolík
4. Pozděchov, 35+ Vsetín Jiří Zrník
5. Podhradní Lhota, mužiKroměříž Daniel Hradil
6. Mikulůvka, ŽenyVsetín Jiří Dančák
7. Hošťálková, ŽenyVsetín Roman Hlavatý
8. Loučka, Muži Vsetín Ludmila Dobešová
9. Podhradní Lhota, 35+Kroměříž Daniel Hradil
10. Horní Lideč, Vsetín Albert
11. Mikulůvka, MužiVsetín Jiří Dančák
12. Hošťálková, MužiVsetín Roman Hlavatý
13. Valašské Příkazy, ŽenyVsetín josef smolik
14. Krhová, Vsetín Lukáš Voženílek
15. Rokytnice, Ženy Vsetín martin kasik
16. Všemina, Zlín Dzidza Dzidza
17. Velké Karlovice, VeteraniVsetín Karel taborsky
18. Krhová, Vsetín Lukáš Voženílek
19. Prostřední Bečva, Vsetín Jakub Mička
20. Valašská Polanka, MVsetín Petr m
21. Velké Karlovice, muziVsetín Karel taborsky
22. Bratřejov, ŽenyZlín Kristýna Tomšová
23. Krhová, Vsetín Lukáš Voženílek
24. Prlov, Muži Vsetín Šárka Jochcová
25. Valašská Polanka, Ženy Vsetín Jiří Mikuš
26. Bratřejov, MužiZlín Kristýna Tomšová
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.