Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O put.pohár starosty města a Zdeňka Hanáka, 11.kol Kdy: 14. 08. 2022 11:00
Kontakt:   Roman Hanák Telefon:  604 798 545
Začátek rezervace: 30. 07. 2022 20:00 Konec rezervace: 13. 08. 2022 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tvrdonice ABVZdeněk Salajka
22Svatobořice HODavid Vodička
33Cvrčovice BVTomáš Křivánek
44Velké Pavlovice BVJiří Ludvík
55Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
66Šaratice VYJan Jeřábek
77Lanžhot BVAndrea Mrkosová
88Kobylí ABVAntonín Kovářík
910Prušánky HOJosef Polách
1011Starovičky BVDavid Hanáček
1112Pasohlávky BOJaroslav Mandák
1213Hovorany HOTom Vyhňák
1314Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
1415Moutnice BOPetr Josef Janoušek
1525Kobylí BBVAntonín Kovářík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BOJaroslav Mandák
22Kobylí BVAntonín Kovářík
33Hrubá Vrbka HOMatěj Mička
44Velké Pavlovice BVMichal Procinger
55Perná BVPetr Maniš
66Poštorná BVJiri Melion
78Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.