Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL Kdy: 09. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Soňa Pavelková Telefon:  +420 608 351 703
Začátek rezervace: 25. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 07. 08. 2020 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNJan Jeřábek
22Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
33Lanžhot BVVít Kaňa
44Moutnice BOPetr Josef Janoušek
55Šaratice VYpetra Drabalkova
66Pasohlávky BOJakub Sirbu
77Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
88Únanov ZNLudvík Sapík
99Svatobořice HODavid Vodička
1010Prušánky HOJosef Polách
1111Čeložnice HOMartin Šubrt
1212Mistřín CHOKateřina Fricová
1313Skalica Schaeffler BSILudovit Vamos
1414Tvrdonice BVMarie Zahrádková
1515Vřesovice HODavid Šňupík
1616Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
1717Kobylí BVAntonín Kovářík
1818Hodějice VYJosef Cigánek
1919Velké Pavlovice BVJiri Melion
2020Hovorany HOSlavomír Lačňák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poštorná BVRoman Hanák
22Mistřín HOKateřina Fricová
33Lanžhot BVVít Kaňa
44Kuželov HOPavel Váňa
55Vracov HOMartin Šubrt
66Kobylí BVAntonín Kovářík
77Hovorany HOJana Jetelinová
88Tvrdonice BVLucie Stiburkova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poštorná BVRoman Hanák
22Kobylí BVAntonín Kovářík
33Hovorany HOSlavomír Lačňák
44Únanov ZNLudvík Sapík
55Vracov HOMartin Šubrt
66Mistřín AHOKateřina Fricová
77Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
88Vracov BHOMartin Šubrt
99Mistřín BHOJaroslav Svora
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. TřebeloviceTR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
29. 08. DolanyPT
29. 08. Hasičské hřiště KarlinkyLI
29. 08. SmilovHB
29. 08. Suchonice, Fotbalové hřištěOL
29. 08. ŽákavaPJ
29. 08. PšánkyHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.