Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velká cena MHJ Kdy: 30. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 07. 2016 20:00 Konec rezervace: 29. 07. 2016 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRDaniel Peřina
22Tršice OLHonza Balint
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Sobíšky PRHonza Balint
55Chropyně KMMarek Mucha
66Rokytnice PRHana Lašáková
77Citov PRJaroslav Medek
88Čechy PRAdéla Janků
99Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1011Kokory PRLibor Daňa
1112Oplocany Muzi APRPetr Kadaník
1213Křenovice PRSDH Křenovice
1314Ludslavice KMLibor Přikryl
1415Určice PVOndřej Pazdera
1516Počenice KMPavel Kunčar
1617Henčlov - Přerov VIII PRAdmin Přerovská liga PÚ
1718Dětkovice PVLadislav Kořínek
1819Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
1920Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
2021Doloplazy PVRené Běhal
2122Rymice KMRadim Svěchota
2223Kelčice PVAntonín Tesárek
2324Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
2425Císařov PRLuboš Zatloukal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tršice OLHonza Balint
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Rokytnice PRHana Lašáková
44Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
55Čechy PRAdéla Janků
66Císařov PRLuboš Zatloukal
77Počenice KMPavel Kunčar
88Henčlov - Přerov VIII PRAdmin Přerovská liga PÚ
99Polkovice PRJana Zlámalová
1010Kojetín  PRMartina Partykova
1111Kojetín II-Popůvky PRvaša mirvald
1212Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
1313Oplocany PRJana Bitalová
1414Rymice KMRadim Svěchota
1515Kojetín II-Popůvky PRvaša mirvald
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.