Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy Kdy: 22. 09. 2018 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka Telefon:  702 210 922
Začátek rezervace: 03. 09. 2018 19:30 Konec rezervace: 21. 09. 2018 19:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Police TRPavel
22Knínice JILukáš Novák
33Kostníky TRMartin Puchnar
44Litovany TRPetra Mezírková
55Černín ZNJiří Veselý
66Knínice PS12JILukáš Novák
77Police TRPavel
88Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
99Kostníky ženyTRDankaKa
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Černín PS12ZNJiří Veselý
1212Police TRPavel
1313Strachoňovice JIJiří Líčka
1414Litovany PS 12TRPetra Mezírková
1515Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
1616Dešná BJHAleš Coufal
1717Šaratice VYJan Jeřábek
1818Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1919Blatnice TRSDH Blatnice
2020Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2121Domamil TRJaroslav
2222Rácovice TROndřej Šťastný
2323Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
2424Mladoňovice TRAleš Daňhel
2525Krahulov TRAlena Hekerlová
2626Rácovice PS 12TROndřej Šťastný
2727Mysletice JIStanislav Dolský
2828Lesná ZNLuboš Svoboda
2929Kostníky B PS12TRDankaKa
3030Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
3131Lesná Ps12ZNLuboš Svoboda
3232Blatnice Ps12TRSDH Blatnice
3333Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3434Menhartice PS 12TRDaniel Beňadik
3535Lhotice TRLaďa Jánský
3636Krotějov  SportTADavid Kozel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.