Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Police - zámecký areál ZRUŠENO

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy - ZRUŠENO Kdy: 26. 09. 2020 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka Telefon:  702210922
Začátek rezervace: 01. 09. 2020 19:30 Konec rezervace: 25. 09. 2020 19:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Police, Třebíč Pavel
2. Heraltice, Muži Třebíč Matěj Hroch
3. Grešlové Mýto, PS SpecialZnojmo Roman Čermák
4. Černín, Znojmo Jiří Veselý
5. Příložany, Třebíč Michal Machálek
6. Police, Třebíč Pavel
7. Kostníky, ŽenyTřebíč Julie Křivanová
8. Černín, Znojmo Jiří Veselý
9. Grešlové Mýto, PS 12Znojmo Roman Čermák
10. Budeč, mužiJindřichův Hradec Michaela Černá
11. Jemnice, Muži PS speciál Třebíč Radek Jenerál
12. Strachoňovice, PS12Jihlava Jiří Líčka ml.
13. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
14. Častohostice, ženyTřebíč Vladěna Nesibová
15. Budeč, ŽenyJindřichův Hradec Michaela Černá
16. Čechtín, Třebíč Hana Kučerová
17. Dešná, B, PS 12Jindřichův Hradec Aleš Coufal
18. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
19. Jakubov u Moravských Budějovic, Ženy Třebíč Vendula Vejmelkova
20. Telč, PS 12 Jihlava SDH Telč SDH TELČ
21. Knínice, Jihlava Lukáš Novák
22. Blatnice, Třebíč SDH Blatnice
23. Jemnice, ŽenyTřebíč Radek Jenerál
24. Křepice, Znojmo Jiří Veselý
25. Strachoňovice, ženyJihlava Jiří Líčka ml.
26. Knínice, PS12Jihlava Lukáš Novák
27. Krahulov, ženyTřebíč Alena Hekerlová
28. Telč, Jihlava SDH Telč SDH TELČ
29. Lukov, Znojmo Tomáš Foral
30. Jemnice, Muži PS 12Třebíč Radek Jenerál
31. Krahulov, Třebíč Alena Hekerlová
32. Lukov, Lukov PS12Znojmo Tomáš Foral
33. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
34. Čechtín, Třebíč Libor Tvarůžek
35. Buchlovice, Uherské Hradiště Aleš Coufal
36. Mysletice, PS12Jihlava Stanislav Dolský
37. Čechtín, Třebíč Libor Tvarůžek
38. Chvalovice, Znojmo Miroslav Vaněk
39. Chvalovice, PS 12Znojmo Miroslav Vaněk
40. Nevcehle, Jihlava Sabina Maštalířová
41. Petrovice, Třebíč Jakub Jeřábek
42. Litohoř, Třebíč Jan Vodička
43. Kostníky, Třebíč Martin Puchnar
44. Dešná, PS 12Jindřichův Hradec René Tříletý
45. Urbanov, Jihlava Lukáš Trkola
46. Jemnice, B, Oldstar, PS 12Třebíč Radek Jenerál
47. Krahulov, PS 12Třebíč Alena Hekerlová
48. Kobylí, Muži PS SpeciálBřeclav Jiří Buchta
49. Kobylí, Ženy PS SpeciálBřeclav Jiří Buchta
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
26. 09. Benešov u SemilSM
26. 09. Česká BěláHB
26. 09. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
26. 09. MarkvarecJH
26. 09. Police - zámecký areál ZRUŠENOTR
27. 09. Hasičský areál SDH PloukoniceSM
27. 09. Olšany u ProstějovaPV
27. 09. JamniceOP
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.