Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy Kdy: 21. 09. 2019 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka Telefon:  702210922
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:30 Konec rezervace: 20. 09. 2019 19:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Police TRPavel
22Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
33Únanov ZNLudvík Sapík
44Kostníky ženyTRJulie Křivanová
55Grešlové Mýto PS SpecialZNRoman Čermák
66Police TRPavel
77Černín ZNJiří Veselý
88Strachoňovice JIJiří Líčka
99Dešná JHPavel
1010Lesná ZNLuboš Svoboda
1111Černín ZNJiří Veselý
1212Police TRPavel
1313Lukov ZNTomáš Foral
1414Dešná JHPavel
1515Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1616Lesná Ps12ZNLuboš Svoboda
1717Lukov Lukov PS12ZNTomáš Foral
1818Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1919Blatnice TRSDH Blatnice
2020Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2121Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
2222Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2323Budeč JHMatěj Šmahel
2424Třebelovice TRJosef Bulíček
2525Jemnice ŽenyTRMichaela Černá
2626Knínice JIJiří Jakubec
2727Kostníky TRMartin Puchnar
2828Krahulov TRAlena Hekerlová
2929Třebelovice PS 12TRJosef Bulíček
3030Knínice PS 12JIJiří Jakubec
3131Heraltice TRMatěj Hroch
3232Mysletice JIStanislav Dolský
3333Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
3434Římov MužiTRTomáš Obůrka
3535Menhartice PS 12TRLukáš Šlápota
3636Mysletice PS12JIStanislav Dolský
3737Chvalovice PS12ZNMiroslav Vaněk
3840Menhartice TRLukáš Šlápota
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.