Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Podmoklany Kdy: 11. 08. 2018 11:00
Kontakt:   Karel Štěrba Telefon:  734759173
Začátek rezervace: 28. 07. 2018 11:00 Konec rezervace: 10. 08. 2018 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podmoklany HBJakub Novak
22Studnice CRJakub Novak
33Srch PALeoš Panchártek
44Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
55Kynice HBMartin Bárta
66Vepříkov HBSDHVepříkov
77Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek
88Žižkovo Pole HBMartin Bárta
99Petrovice HBMartin Bárta
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Věž HBMartin Bárta
1212Pohled HBJakub Vašíček
1313Česká Bělá HBMichal Semerád
1414Světlá nad Sázavou AHBKarolína Nedělková
1515Kámen HBmichal koubek
1617Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Maleč HBVeronika Mejstříková
22Herálec HBMíša Janoušková
33Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
44Pohled HBJakub Vašíček
55Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dolní Krupá HBVít Eisenvort
23Pohled HBJakub Vašíček
34Herálec HBMíša Janoušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.