Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Davida Žejdlíka, 2B Kdy: 13. 10. 2018 11:00
Kontakt:   Podhradní Lhota Telefon:  775034725
Začátek rezervace: 23. 09. 2018 20:00 Konec rezervace: 12. 10. 2018 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota mužiVSZdeněk Žejdlik
33Babice VSZdeněk Žejdlik
44Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
55Ratiboř mužiVSZdeněk Žejdlik
66Podhradní Lhota muži 35+KMZdeněk Žejdlik
77TAG Zahnašovice mužiKMZdeněk Žejdlik
88Loučka VSZdeněk Žejdlik
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Vlčovice muži 35+NJZdeněk Žejdlik
1111Mladcová ZLLukáš Struška
1212Hrabůvka mužiPRZdeněk Žejdlik
1313Vlčovice mužiNJZdeněk Žejdlik
1414Brusné ženyKMZdeněk Žejdlik
1515Mysločovice ZLbraja96
1616Hostašovice ŽenyNJZdeněk Žejdlik
1717Lubno mužiFMZdeněk Žejdlik
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Metylovice mužiFMZdeněk Žejdlik
2020Plumlov PVLuboš Kopřiva
2121Oprechtice muži 35+FMZdeněk Žejdlik
2222Hoštice MužiKMAntonín Novák
2323Metylovice muži 35+FMZdeněk Žejdlik
2424Odry NJzdenek bortl
2525Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2626Racková ženyZLSDHRacková
2727Lukov ZLSDHRacková
2828Popov ŽenyZLKarolína Hbáčková
2929Křenovice PRSDH Křenovice
3030Nedašov ZLJakub Vilímek
3131Stachovice NJZdeněk Žejdlik
3232Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3333Brusné KMMartin Šťastný
3434TAG Zahnašovice ženyKMZdeněk Žejdlik
3535Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3636Jasenice VSLukáš Komender
3737Louky ZLJakub Laciga
3838Popov ženyZLAlois Kulíšek
3939Nedašov nad 35 letZLJakub Vilímek
4040Starý Jičín NJSDH Starý Jičín Muži
4141Holešov ženyKMDarina Beránková
4242Metylovice ženyFMZdeněk Žejdlik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
05. 01. Hřiště Rohovládova Bělá-PA
12. 01. Dolní HradištěPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
24. 08. KarolínKM
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VítoniceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.