Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Davida Žejdlíka, 2B Kdy: 12. 10. 2019 11:00
Kontakt:   SDH Podhradní Lhota Telefon:  775034725
Začátek rezervace: 02. 10. 2019 14:00 Konec rezervace: 11. 10. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota Muži 35+KMZdeněk Žejdlik
23Ratiboř Muži VSZdeněk Žejdlik
34Hrabůvka Muži PRZdeněk Žejdlik
45Tošovice Tosodry MužiNJZdeněk Žejdlik
56Podhradní Lhota Muži KMZdeněk Žejdlik
67Leskovec MužiVSLukáš Smolík
78Vlčovice Muži 35+NJZdeněk Žejdlik
810Metylovice ženyFMZdeněk Žejdlik
911Lubno MužiFMZdeněk Žejdlik
1012Vlčovice Muži NJZdeněk Žejdlik
1113Oprechtice Muži 35+FMZdeněk Žejdlik
1214Metylovice Muži FMZdeněk Žejdlik
1315Albrechtice ženyKAZdeněk Žejdlik
1416Oprechtice ženy FMZdeněk Žejdlik
1517Metylovice Muži 35+FMZdeněk Žejdlik
1618Vidče Muži 35+VSZdeněk Žejdlik
1719Mladcová ZLLukáš Struška
1820Loučka ŽenyVSŠimon Sedlář
1921Dolní Bečva ženyVSZdeněk Žejdlik
2022Babice VSPetr Korábečný
2123Hoštice KMAntonín Novák
2224Zahnašovice KMPetr Miklík
2325Hostašovice NJJan Duda
2426Choryně ženyVSVeronika Hlavicová
2527Zahnašovice KMPetr Miklík
2628Tošovice Tošodry ženyNJZdeněk Žejdlik
2729Lukov ZLLukáš Žák
2830Bratřejov ŽenyZLKristýna Tomšová
2931Loukov ŽenyKMmarta
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.