Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Poděvousy fotbalové hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: Treninkový kemp Kdy: 02. 05. 2020 10:00
Kontakt:   Milada Duchková Telefon:  602501731
Začátek rezervace: 16. 10. 2019 10:00 Konec rezervace: 02. 05. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, ženyPlzeň-jih Petr Skala
2. Únětice 1911, APlzeň-jih Petr Skala
3. Bolkov, mužiPlzeň-jih Anděla Mašková
4. Sloup, ženyPraha-západ Tomáš Fiala
5. Únětice 1911, BPlzeň-jih Petr Skala
6. Sloup, mužiPraha-západ Baďa
7. Sloup, dorostenciPraha-západ Baďa
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10. Bezděkov pod Třemšínem, mužiPříbram Tomáš Fiala
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Poděvousy, ženyDomažlice Anděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-Soutěž ZrušenaDO
02. 05. Staňkov fotbalové hřištěDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
10. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
16. 05. KosmonosyMB
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. Jindřichův HradecJH
16. 05. ŠkodějovSM
17. 05. RadimoviceLI
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
24. 05. ŽernovníkBK
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. Velké KarloviceVS
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. LibuňJC
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. LoučkaVS
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. NišoviceST
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.