Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Pocinovice, hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: II. kolo CHLMH Kdy: 22. 06. 2024 11:00
Kontakt:   SDH Pocinovice Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 06. 2024 12:00 Konec rezervace: 23. 06. 2024 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hluboká, Domažlice Aneta Drahoňovská
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.