Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Petrovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 31. 07. 2021 11:00
Kontakt:   P. Pardnos Telefon:  603369146
Začátek rezervace: 17. 07. 2021 11:00 Konec rezervace: 31. 07. 2021 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Čechtín, BTřebíč Marek Horký
2. Vésky, BUherské Hradiště Honza Adamec
3. Drahňovice, Benešov Honza Adamec
4. Hrabůvka, Přerov Honza Adamec
5. Nevcehle, Jihlava Pořadatelé Extraligy
6. Velké Hoštice, Opava Honza Adamec
7. Prchalov, Nový Jičín Honza Adamec
8. Babice, Vsetín Honza Adamec
9. Zahnašovice, Kroměříž Pořadatelé Extraligy
10. Trnava, Třebíč Honza Adamec
11. Petrovice, Třebíč Honza Adamec
12. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
13. Letohrad - Jeleni, Ústí nad Orlicí Honza Adamec
14. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Čechtín, Třebíč Honza Adamec
17. Pšánky, Hradec Králové Honza Adamec
18. Mladoňovice, Třebíč Honza Adamec
19. Renmotor Jinolice, Jičín Honza Adamec
20. Krotějov, SportTábor Pořadatelé Extraligy
21. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
22. Zderaz, Chrudim Honza Adamec
23. Bašnice, Jičín Honza Adamec
24. Čikov, Třebíč Honza Adamec
25. Hrabice, Prachatice Honza Adamec
26. Velký Ořechov, Zlín Honza Adamec
27. Hrabišín, Šumperk Honza Adamec
28. Budeč, Jindřichův Hradec Honza Adamec
29. Letohrad - Kunčice, Ústí nad Orlicí Honza Adamec
30. Starý Jičín, Nový Jičín Honza Adamec
31. Karolinka Sklárny, Vsetín Vlastimil Gášek
32. Pasohlávky, Brno-venkov Jaroslav Mandák
33. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
34. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek
35. Nalžovice, Příbram ČHJ Nalžovice
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39. Příložany, Třebíč Jarda Blatný
40. Heraltice, Třebíč Jan Neuman
41. Bransouze, Třebíč Martin Caha
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43. Frýdštejn, Jablonec nad Nisou Daniel Matura
44. Stradouň, Ústí nad Orlicí SDH Stradouň
45. Sedlatice, Jihlava Vojtěch Šťastný
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Benetice, Třebíč Honza Adamec
3. Petrůvky, Třebíč Michaela Dvořáková
4. Zahnašovice, Kroměříž Honza Adamec
5. Nevcehle, Jihlava Honza Adamec
6. Pšánky, Hradec Králové Honza Adamec
7. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
8. Dětkovice, Prostějov Honza Adamec
9. Renmotor Jinolice, Jičín Honza Adamec
10. Krasice - Prostějov , Prostějov Honza Adamec
11. Ploukonice, Semily Honza Adamec
12. Košťálov, Semily Honza Adamec
13. Markvartovice, Opava Honza Adamec
14. Bojkovice, Uherské Hradiště Lucie Bartošová
15. Jakubov u Moravských Budějovic, Třebíč Vendula Vejmelkova
16. Dražovice, Vyškov Kristýna Kachlíková
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39. Letohrad - Kunčice, CÚstí nad Orlicí Karolína Šulcová
40. Olešná, Havlíčkův Brod Tereza Pešoutová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.