Vyberte okres vašeho týmu
Rezervace soutěže
Pozvánka | Obnovit | |||
---|---|---|---|
Kde: | Pěnčín (areál Huť) | Kdy: | 29. 08. 2020 21:00 |
Kontakt: | Telefon: | ||
Začátek rezervace: | 19. 08. 2020 20:00 | Konec rezervace: | 29. 08. 2020 00:01 |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Pěnčín | JN | FNC | |
2 | 2 | Hradčany | LI | Tomáš Marvan | |
3 | 3 | Velké Hamry | JN | FNC | |
4 | 4 | Bratříkov | JN | FNC | |
5 | 5 | Brada - Rybníček | JC | Pavel | |
6 | 6 | Desná III | JN | FNC | |
7 | 7 | Karlinky | B | LI | SDH Karlinky |
8 | 8 | Březová | LI | Martina Šámalová | |
9 | 9 | Karlinky | LI | Jaroslav Vobecký | |
10 | 10 | Desná III | B | JN | Tomáš Palme |
11 | 11 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
12 | 12 | Valdice | JC | jirka chodur | |
13 | 13 | Lučany nad Nisou | JN | Jan Sajewicz | |
14 | 14 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
15 | 15 | Jirkov | B | JN | Vitek |
16 | 16 | Jeřmanice | LI | Kristýna Matějková | |
17 | 17 | Odolenovice | JN | SDH Karlinky | |
18 | 18 | Smržovka | JN | Jan Sajewicz | |
19 | 19 | Bukovno | MB | Vaclav | |
20 | 20 | Janův Důl | LI | Honza Mašek | |
21 | 21 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
22 | 22 | Sezemice | MB | Radek Stejskal | |
23 | 23 | Krásná Ves | Bé | MB | Jenda Macoun |
24 | 24 | Bystřice | JC | Michal Odzgan | |
25 | 25 | Chyjice | JC | Tomas Trnka | |
26 | 26 | Jirkov | B | JN | MAD Matthew |
27 | 27 | Březovice | MB | Antonín Hokuf | |
28 | 28 | Pěnčín | LI | Jakub Hruška | |
29 | 29 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
30 | 30 | Lažany | LI | Eduard Dvořák |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Pěnčín | JN | FNC | |
2 | 2 | Smržovka | JN | Petra Engelová | |
3 | 3 | Hodkovice nad Mohelkou | LI | hasici Bezaskovice | |
4 | 4 | Veselá | SM | Eliška Novotná | |
5 | 5 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | |
6 | 6 | Březová | LI | Martina Šámalová | |
7 | 7 | Dalešice | JN | David Beránek | |
8 | 8 | Jeřmanice | LI | Marie Tarantová | |
9 | 9 | Zlatá Olešnice | JN | Petra Černá | |
10 | 10 | Mělník | Blata | ME | Milan Corna |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
2 | 2 | Roztoky u Semil | SM | FNC | |
3 | 3 | Dalešice | JN | FNC | |
4 | 4 | Hradčany | LI | Tomáš Marvan | |
5 | 5 | Karlinky | B | LI | SDH Karlinky |
6 | 6 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
7 | 7 | Radimovice | LI | Robert Marek | |
8 | 8 | Brada - Rybníček | JC | Pavel | |
9 | 9 | Jeřmanice | LI | Kristýna Matějková | |
10 | 10 | Sezemice | MB | Radek Stejskal | |
11 | 11 | Odolenovice | JN | SDH Karlinky | |
12 | 12 | Březová | LI | Martina Šámalová | |
13 | 13 | Lučany nad Nisou | JN | Jan Sajewicz | |
14 | 14 | Lažany | LI | Eduard Dvořák | |
15 | 15 | Smržovka | JN | Jan Sajewicz | |
16 | 16 | Janův Důl | LI | Honza Mašek | |
17 | 17 | Bystřice | JC | Michal Odzgan | |
18 | 18 | Chyjice | JC | Tomas Trnka | |
19 | 19 | Březovice | MB | Antonín Hokuf | |
20 | 20 | Pěnčín | LI | Jakub Hruška | |
21 | 21 | Petrašovice | Jakub Škoda | LI | Jakub Škoda |
22 | 22 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek |