Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Paršovice Kdy: 10. 07. 2016 09:30
Kontakt:   Antonín Růžička Telefon:  724 218 873
Začátek rezervace: 26. 06. 2016 22:00 Konec rezervace: 10. 07. 2016 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice KMRené Jašek
22Hrabůvka PRHonza
33Malhotice PRAntonín Růžička
44Mladcová ZLAntonín Růžička
55Zahnašovice KMAntonín Růžička
66Ústí PRAntonín Růžička
77Valšovice (Hranice VI) PRAntonín Růžička
88Rychlov KMPetr Řeháček
99Hranice PRAntonín Růžička
1010Špičky PRViktorie Polášková
1111Luboměř NJjiljí Šimíček
1212Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1313Opatovice PRDavid Roman
1414Kunovice VSMarkéta Gábová
1515Tučapy KMJiří Možíš
1616Rouské PRMartin Čech
1717Hlinsko PRPetr Šromota
1818Bohuslávky PRPetr Stískal
1919Olšovec PRpetr
2020Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
2121Klokočí PRKateřina Gajdošíková
2222Radkova Lhota PRJan Klimecký
2323Sobíšky PRPetr Zatloukal
2424Loukov KMLukáš Pecháček
2525Podhradní Lhota KMmarta
2626Babice VSDalibor Plesník
2727Vítonice KMHonza Bělík
2828Lešná VSHarry

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Paršovice PRAntonín Růžička
22Zahnašovice KMAntonín Růžička
33Špičky PRViktorie Polášková
44Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
55Opatovice PRDavid Roman
66Kunovice VSMarkéta Gábová
77Drahotuše (Hranice IV) PRMonika Koutná
88Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
99Hlinsko PRPetr Šromota
1010Rychlov KMBarbora Švehlová
1111Loukov KMLukáš Pecháček
1212Klokočí PRKateřina Gajdošíková
1313Potštát PRVeronika Kocjanová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.