Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 06. 08. 2022 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 08. 2022 20:00 Konec rezervace: 06. 08. 2022 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Alojzov PVVojtěch Hýbl
23Alojzov PVVojtěch Hýbl
36Měrotín OLSDH Měrotin
47Bílovice PVMartin Ošťádal
58Čelechovice na Hané PVMartin Ošťádal
69Dětkovice PVLukáš Kovařík
710Janovice BRMartin Král
811Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
912Vrchoslavice PVRadim Janečka
1013Mostkovice PVKlára Pospíšilová
1114Olešnice OLLukáš Hampl
1215Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1316Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
1417Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1518Měrotín OLSDH Měrotin
1619Hoštice KMAntonín Novák
1720Velká Bystřice OLTomáš Růžička
1821Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
1922Želeč PVMartin
2030Soběsuky PVDarina Dvorská
2150Těšetice OLMartin Ošťádal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín PVLenka Kopečná
22Pěnčín PVKristýna Nováková
33Soběsuky PVMichaela Vystavělová
44Bílovice PVMartin Ošťádal
55Loučany OLDagmar Bartoňková
66Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
77Bousín PVAneta Ambrožová
88Vojnice OLAdriana Šulcová
99Dolní Libina SUKlára Blažková
1010Soběsuky PVKlára Piňosová
1111Náměšť na Hané OLNela De Roecková
1215Haňovice OLLukáš Hampl
1316Náměšť na Hané OLAdéla Rozsívalová
1417Cholina OLSabina Hájíčková
1518Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.