Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Ostrov u Macochy Kdy: 26. 06. 2022 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 06. 2022 20:00 Konec rezervace: 25. 06. 2022 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
22Černovice BKPetra Dvořáková
33Jabloňany JabloňanyBKMichal Dvořák
44Sudice BKOndřej Špidlík
56Račice BVYAntonín Hloušek
67Žďár BKMiroslav Vintr
78Pomezí SYMilan Makovský
89Rudice BKKamil SDH Rudice
910Bořitov ABKAneta Tichá
1011Račice AVYAntonín Hloušek
1112Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1213Brumov BKJaroslav Culek
1314Kotvrdovice BKJaroslav Kunc
1415Sychotín BBKDavid Sedlák
1516Bořitov BBKAneta Tichá
1617Žernovník BKPetra Dvořáková
1718Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
1819Maršovice ZRJosef Košík
1920Bezděčí u Trnávky SYJiří Kadlec
2021Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2140Sychotín ABKDavid Sedlák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy DorostBKJiří Vymazal
22Černá Hora Ženy BKEva Kotolanová
33Lysice BKOndřej Jonáš
44Bořitov BKAneta Tichá
55Žernovník Ženy BKPetra Dvořáková
66Sychotín VeterániBKDavid Sedlák
77Senetářov ženyBKMonika Hrazdilová
88Kotvrdovice ŽenyBKSabina Kuncová
99Žernovník veterániBKPetra Dvořáková
1010Černovice ŽenyBKLenka Křenková
1111Bořitov dorostBKAneta Tichá
1212Žernovník dorostBKPetra Dvořáková
1313Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
1414Bosonohy BMEliška Pařízková
1515Kotvrdovice DorostBKradek Doležel
1616Bezděčí u Trnávky ŽenySYMartin Elner
1717Bílovice veterániPVLukáš Říčař
1818Pomezí SYJiřina Šimonová
1919Petrovice SDH Petrovice BKRoman Ševčík
2029Senetářov dorostBKJakub Šenk
2130Račice DorostVYAntonín Hloušek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 07. hřiště TJ SokolBR
03. 07. StýskalyPS
03. 07. KobeřiceOP
03. 07. Študlov fotbalové hřištěVS
03. 07. ČástkovUH
05. 07. areál „V Hliníku“ ve VojnicíchOL
05. 07. fotbalové hřištěBR
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi - hřištěBV
09. 07. Mikulovice hřištěZN
09. 07. KyniceHB
09. 07. ZahnašoviceKM
09. 07. Horní KameniceDO
09. 07. VšekaryDO
09. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
09. 07. ŽďárBK
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Hasičský areál HolčoviceBR
09. 07. HabrovanyVY
09. 07. Budilov - dětiPT
09. 07. Poruba - Hřiště u výletištěPR
09. 07. BUDILOVPT
09. 07. VeseláVS
09. 07. BatelovJI
09. 07. RaspenavaLI
09. 07. Velké Pavlovice, fotbal.hřištěBV
09. 07. Nedašova LhotaZL
10. 07. Třeština (SU)SU
10. 07. ŠtítaryDO
10. 07. Velký OřechovZL
10. 07. MistřiceUH
15. 07. Hodonice, Hasičské hřiště, M+ŽZN
15. 07. Vidče hřiště SaharaVS
16. 07. Václavov u Bruntálu fot.hřistěBR
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. KámenHB
16. 07. KrchlebyDO
16. 07. MníšekJH
16. 07. RynárecPE
16. 07. NovosedlyST
16. 07. MrákotínJI
16. 07. KučerovVY
16. 07. Hodonice, hasičské hřiště DORZN
16. 07. ČernotínPR
16. 07. Velká LhotaVS
16. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
16. 07. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
16. 07. Bílovice (PV)PV
16. 07. Křištín - Areál SDHKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.