Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Oprechtice (hřiště Zahořany)

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 22. 06. 2024 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Oprechtice, Domažlice Pavel Krchlebak
2. Strýčkovice, MužiDomažlice Marika Součková
3. Vidice, Domažlice Tereza Voráčová
4. Kostelec, Tachov Natálie Brichzínová
5. Všekary, ženyDomažlice SDH Všekary
6. Hadrava, Klatovy Kateřina Kinská
7. Březí, Domažlice Tereza Příbková
8. Ves Touškov, Plzeň-jih Roman Baloun
9. Křenovy, Domažlice Martin Hosl
10. Všekary, Domažlice Barbora Černá
11. Srbice, Domažlice David Staníček
12. Kostelec, Tachov Natálie Brichzínová
13. Osvračín, ŽenyDomažlice Marek Hřebec
14. Vidice, Domažlice Tereza Voráčová
15. Újezd, MužiDomažlice Ondřej Černý
16. Strýčkovice, Ženy Domažlice Marika Součková
17. Srbice, Domažlice David Staníček
18. Oprechtice Sport, Domažlice Václav Pejsar
19. Horšovský Týn, ŽenyDomažlice Kateřina Holá
20. Honezovice, Plzeň-jih SDH Honezovice
21. Neuměř, Domažlice Jakub Valenta
22. Březové Hory, mužiPříbram Jiří Blajer
23. Březové Hory, ženyPříbram Jiří Blajer
24. Krchleby, Domažlice Miroslav Freisleben
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. MilostoviceOP
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.