Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 22. 06. 2019 10:30
Kontakt:   Václav Pejsar - SDH Oprechtice Telefon:  +420 730 731 634
Začátek rezervace: 04. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
22Vranovice Peklo muži sportPBStanda Strnad
33Vidice Muži, sportDOTereza Voráčová
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Hrabice PTTlumič
66Ledenice CBMatouš Janovský
77Chrást PSKristina Klenovská
88Bolkov PJVladimír Štýs
99Nová Ves ( Domažlice) muži sportDOVáclav Pejsar
1010Horní Metelsko DOPetr Zverka
1111Kostelec mužiTCjosef simek
1212Štrbice mužiTPVáclav Pejsar
1313Kostelec Kostelec BTCjosef simek
1414Zichov mužiDOVáclav Pejsar
1515Horšovský Týn muži sportDONikola Malíková
1616Touchovice LNKarel
1717Křištín KTJiří Freiberk
1818Nahý Újezdec TCVladimír
1920Pasečnice MužiDOPetr Příbek
2021Srbice DOJan Vávra

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ženy sportDOVáclav Pejsar
22Vranovice Peklo ženy sportPBStanda Strnad
33Vidice Ženy, sportDOTereza Voráčová
44Horšovský Týn ženy sportDONikola Malíková
55Honezovice Ženy PJVendula Oberajtrová
66Kostelec ženyTCVáclav Pejsar
77Zichov ženyDOVáclav Pejsar
88Březí Ženy DOTereza Bauerová
99Srbice DOJan Vávra
1010Domažlice DOMartin Gombár
1121Poděvousy DOAnděla Mašková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ps 12DOVáclav Pejsar
22Chrást ps 12PSVáclav Pejsar
33Hluboká "A" PS12DOMartin Gombár
44Hluboká "B" PS12DOMartin Gombár
55Kdyně MUŽI PS12DOVáclav Pejsar
66Zdenice PS 12PTOndřej Holub
77Hříchovice ps 12DOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.