Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár zastupitelstva obce Kdy: 25. 06. 2016 13:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608 914 177
Začátek rezervace: 25. 05. 2016 19:00 Konec rezervace: 24. 06. 2016 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Prchalov NJDavid Roman
33Rymice KMRadim Svěchota
44Luboměř NJDavid Roman
55Mladcová ZLOndra Struška
66Ústí PRSDH Špičky
77Špičky PRSDH Špičky
88Valšovice (Hranice VI) PRDavid Roman
99Bohuslávky PRPetr Stískal
1010Hranice PRDavid Roman
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Kunovice VSVít Kobliha
1414Zahnašovice KMPetr Miklík
1515Hlinsko PRPetr Beránek
1616Lešná VSHarry
1717Olšovec PRpetr
1818Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1919Malhotice PRLuboš Lehnert
2020Rouské PRMartin Čech
2121Hrabůvka PRHonza
2222Pravčice KMJan Klimecký
2323Podhradní Lhota KMJakub Adámek
2424Rychlov KMPetr Řeháček
2526Babice VSDalibor Plesník

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Potštát PRDavid Roman
22Drahotuše (Hranice IV) PRMonika Koutná
33Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
44Opatovice PRDavid Roman
55Pravčice KMMishi
66Špičky PRSDH Špičky
77Kunovice VSVít Kobliha
88Zahnašovice KMPetr Miklík
99Hlinsko PRPetr Beránek
1010Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1111Rychlov KMBarbora Švehlová
1212Loukov KMmarta
1313Paršovice PRTereza Růžičková
1415Radíkov PRLucie Dreiseitlová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.