Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž Kdy: 22. 06. 2019 22:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 25. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice mužiPRDavid Roman
22Hrabůvka PRHonza
33Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
44Podolí VSAleš
55Opatovice ženyPRDavid Roman
66Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
77Nová Ves mužiFMDavid Roman
88Lukov ZLJan
99Olšovec ženyPRDalibor Vašíček
1010Loukov ženyKMmarta
1111Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
1212Nová Ves ženyFMDavid Roman
1313Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1414Radslavice VYLukin
1515Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1616Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Bohuslavice u Zlína ŽenyZLNikola Višenková
1919Býškovice mužiPRTomáš Kolda
2020Olšovec ŽENYPRFilip Staněk
2123Býškovice ženyPRTomáš Kolda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.