Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Opatovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár zastupitelstva Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 25. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Opatovice, Přerov David Roman
2. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
3. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Hranice, Přerov Vítězslav Stratil
6. Valšovice (Hranice VI), Přerov Tomáš Kočajnar
7. Prchalov, BNový Jičín Jakub Šenk
8. Hlinsko, Přerov Tomáš Mareček
9. Jasenice, Vsetín Jakub Kopřiva
10. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
11. Babice, Vsetín Petr Korábečný
12. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Hrabůvka, Přerov Honza
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. Lukov, Zlín Jan
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Opatovice, Přerov David Roman
2. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
3. Milotice nad Bečvou, Přerov Petr Korábečný
4. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
5. Olšovec, Přerov Filip Staněk
6. Opatovice, muži 35+Přerov David Roman
7. Potštát, Přerov Veronika Kocjanová
8. Hranice, Hranice muži 35 letPřerov Vítězslav Stratil
9. Hustopeče nad Bečvou, muži +35Přerov Zdeněk Čtvrtek
10. Drahotuše (Hranice IV), Přerov Václav Šnejdrla
11. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
12. Ústí, muži 35+Přerov SDH Špičky
13. Špičky, muži 35+Přerov SDH Špičky
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. Chotětov, fotbalové hřištěMB
16. 06. MoravanyPA
16. 06. DětkovicePV
16. 06. Fotbalové hřiště, LukaviceRK
16. 06. PozděchovVS
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.